Як здійснити обмін?

Здійснюємо обмін

Screenshot
1. Обери потрібну валюту для обміну у полі “Віддаю”. Обери валюту, що хочеш отримати в полі “Отримую”. За потреби введи суму у поле "Віддаю" чи "Отримую". За замовчуванням ми покажемо курс до одиниці, якщо сума не зазначена в полі.2. Після вибору валютної пари на сторінці відобразиться перелік обмінників, які готові провести обмін за вказаним тобою напрямком. Порівняй їх та обери той, що тобі підходить. За замовчуванням обмінники відсортовані “за найкращим курсом”, але ти можеш також відсортувати “за найкращою оцінкою”.3. Оскільки моніторинг організований таким чином, аби перш за все тобі було зручно, на сторінці одразу відображаються ліміти за обраним тобою напрямком обміну. А якщо ти попередньо вводив суму у поле "Віддаю" чи "Отримую" у тебе відобразяться перш за все обмінники, які відповідають твоєму запиту. Ті обмінники, які не підходять за лімітом підсвітяться сірим.4. Для того, аби здійснити обмін, натисни “Обміняти” – ти потрапиш на сайт обмінника, де безпосередньо зможеш провести обмін за попередньо вказаними параметрами. Правда ж зручно? :)
Screenshot
"Топ 5 пар обміну" – це швидкий доступ до популярних пар за останню добу. Якщо це те, що тобі потрібно – обирай пару в один клік.На кожній сторінці є кнопка "Підтримка". Якщо чогось не розумієш чи потрібна підказка – реальна людина з офісу Obmify швиденько допоможе, тож не цурайся :)

Знаходимо детальну інформацію про обмінник

Screenshot
1. Натисни на назву обмінника та потрапиш на його підсторінку в нашому моніторингу. Тут ти можеш переглянути основну інформацію про обмінник: скільки років на ринку, країну обмінника та його загальний резерв. Також ти можеш переглянути відгуки по обміннику та додати свій відгук, якщо ти раніше користувався його послугами.2. Ти також можеш перейти на сайт обмінника з даної сторінки та переконатись, що він тобі підходить.

Все, що потрібно знати про додавання відгуків

Screenshot
1. Після проведення транзакції обміну ти можеш залишити відгук про роботу обмінника в нашому моніторингу Obmify. Для цього потрібно повернутись на підсторінку обмінника та натиснути кнопку “Додати відгук”. Відкриється форма для заповнення.2. Все, що потрібно – це проставити оцінку обміннику (від 1 до 5 зірочок). Оцінки 1, 2 та 3 вважаються негативним відгуком для обмінника. Не забувай, що якщо у тебе виникають будь-які непорозуміння з обмінником – ти завжди можеш написати нам в чат на сайті чи в телеграм і ми допоможемо вирішити проблему. Оцінки 4 та 5 – це позитивні оцінки.
Character
Ну що розпочнемо?
Обрати напрямок
Підтримка