Як розпочати роботу з Obmify?

Здійснюємо обмін

Screenshot
1. Обери потрібну валюту для обміну у полі “Віддаю”. Обери валюту, що хочеш отримати в полі “Отримую”. За потреби введи суму у поле "Віддаю" чи "Отримую". За замовчуванням ми покажемо курс до одиниці, якщо сума не зазначена в полі. 2. Якщо потрібної валюти немає в списку – повідом нам, заповнивши форму “Дай нам знати”. 3. Після вибору валютної пари на сторінці відобразиться перелік обмінників, які готові провести обмін за вказаним тобою напрямком. Порівняй їх та обери той, що тобі підходить. За замовчуванням обмінники відсортовані “за найкращим курсом”, але ти можеш також відсортувати “за найкращою оцінкою”. 4. Оскільки моніторинг організований таким чином, аби перш за все тобі було зручно, на сторінці одразу відображаються ліміти та резерв за обраним тобою напрямком обміну. А якщо ти попередньо вводив суму у поле "Віддаю" чи "Отримую" у тебе відобразяться перш за все обмінники, які відповідають твоєму запиту по лімітам та резервам. Ті обмінники, які не підходять за лімітом підсвітяться сірим. 5. Для того, аби здійснити обмін, натисни “Обміняти” – ти потрапиш на сайт обмінника, де безпосередньо зможеш провести обмін за попередньо вказаними параметрами. Правда ж зручно? :)
Screenshot
“Топ 5 пар обміну” – це швидкий доступ до популярних пар за останню добу. Якщо це те, що тобі потрібно – обирай пару в один клік. На кожній сторінці є кнопка “Підтримка” . Якщо чогось не розумієш чи потрібна підказка – реальна людина з офісу Obmify швиденько допоможе, тож не цурайся : )

Знаходимо детальну інформацію про обмінник

Screenshot
1. Натисни на назву обмінника та потрапиш на його підсторінку в нашому моніторингу. Тут ти можеш переглянути основну інформацію про обмінник: скільки років на ринку, країну обмінника та його загальний резерв. Також ти можеш переглянути відгуки по обміннику та додати свій відгук, якщо ти раніше користувався його послугами. 2. Ти також можеш перейти на сайт обмінника з даної сторінки та переконатись, що він тобі підходить.

Все, що потрібно знати про додавання відгуків

Screenshot
1. Після проведення транзакції обміну ти можеш залишити відгук про роботу обмінника в нашому моніторингу Obmify. Для цього потрібно повернутись на підсторінку обмінника та натиснути кнопку “Додати відгук”. Відкриється форма для заповнення. 2. Ти можеш вибрати один з трьох типів відгуків, керуючись досвідом проведення транзакції в обміннику:
Позитивний – якщо тобі сподобалась якість обслуговування обмінника. Все спрацювало коректно та жодних запитань у тебе не виникало. Lucky you! Коментар – якщо ти хочеш повідомити нам нейтральну інформацію або вказати на недоліки обмінника. На приклад: в обмінника нова послуга або незручний інтерфейс або ж техпідтримка не відповідає. Ми зі свого боку візьмемо питання на розгляд, повідомимо обмінник про твій коментар та зробимо все можливе, щоб виправити ситуацію. Негативний – обирай цей варіант, якщо обмінник не виконав свої зобов’язання щодо умов обміну або ж (не приведи Боже) ти хочеш повідомити про шахрайство. Переконайся, що у формі відгуку коректно вказаний номер транзакції – це прискорить вирішення питання з нашого боку.
Character
Ну що, розпочнемо?
Обрати напрямок
Підтримка