Obmify – обмінюй безпечно!

Obmify.com – це сервіс, який допомагає знайти де безпечно та вигідно обміняти криптовалюту, безготівку або готівку.

Ми зібрали десятки надійних онлайн обмінників з України та Європи на одному сайті. Актуальні курси обміну, відгуки про обмінники, зручний інтерфейс та дружелюбна технічна підтримка.

Знайти найкращий курс
Character
Чому ми?
Обмін криптовалют, безготівки та готівки в перевірених онлайн обмінниках.
Character
Безпека
Всі партнери, представлені на сервісі Obmify проходять обов'язкову та ретельну перевірку, яка дозволяє нам рекомендувати тільки надійні та безпечні обмінники.
Character
Зручність
Ми приділяємо велику увагу дизайну та зручності використання сервісу, особливо з мобільних пристроїв. Також ми постійно збираємо фідбек та вдосконалюємось для тебе.
Character
Прозорість
Obmify – справжній український IT-стартап. За ним стоять реальні люди з досвідом та репутацією. Ти легко можеш зв’язатись з нами і ми відкриті до комунікації з тобою.
Character
Підтримка
Шаблонні відповіді від чат-ботів йдуть за російським кораблем! Ми забезпечуємо дружелюбну підтримку 24/7 в телеграмі і реально зацікавлені в тому, щоб допомогти.
Character
Хто ми?
Ми українські айтішники, які все життя створюють продукти для людей. Цього разу ми хочемо дати можливість українцям безпечно і вигідно обмінювати валюту. Для цього ми об'єднали весь наш попередній досвід та запустили Obmify – перший по-справжньому зручний та людяний онлайн-моніторинг обмінників.
Наша команда
Павло
Павло
Founder
Валентина
Валентина
Product Owner
Олександр
Олександр
Product Manager
Андрій
Андрій
Marketing Manager
Андрес
Андрес
CTO
Даніїл
Даніїл
Managing Partner
Олександр
Олександр
Design Partner
Микита
Микита
Business Partner
Антон
Антон
Co-Founder
Obmify
Obmify
Твій помічник
Obmify на конференції NCrypto Conference
19 квітня в Києві відбулась масштабна крипто конференція під назвою NCrypto Conference. Експозиції, розважальні зони, виступи експертів і багато інформації про Web3, штучний інтелект, криптовалютні технології, тренди та інновації у сфері фінансів та технологій блокчейну.Детальніше
Conference
Залиш відгук про Obmify
Character
Також пиши мені в telegram:
Оціни роботу Obmify
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Підтримка